30-04-2015

26-27 maja 2015 r. – seminarium upowszechniające Model KARnet15+

Centrum Hotelowo – Konferencyjne Hotel Lenart, ul. Narutowicza 1 w Wieliczce koło Krakowa

Rejestracja uczestników: 26 maja 2015 r., godz. 12.00

Szczegółowy program seminarium, Formularz Zgłoszeniowy oraz Deklaracja uczestnictwa do pobrania poniżej.

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium upowszechniającym informacje o Modelu KARnet15+.

Ideą przewodnią Modelu jest przenikanie wiedzy, umiejętności i doświadczeń przedstawicieli trzech sektorów: prywatnego, publicznego i pozarządowego w celu ułatwienia wejścia na rynek pracy młodzieży w wieku 15-25 lat, zagrożonej wykluczeniem społecznym. W ramach Modelu opracowana została oferta kompleksowego wsparcia młodzieży oraz pracowników publicznych i niepublicznych Instytucji Pomocy Społecznej.

W czasie seminarium autorzy Modelu oraz realizatorzy projektu „KARnet15+ – model współpracy trójsektorowej” opowiedzą o doświadczeniach z testowania Modelu we Wrocławiu i Poznaniu, a także podzielą się wiedzą i praktycznymi wskazówkami na tematy:

  • W jaki sposób tworzyć Partnerstwo trójsektorowe? Jakie korzyści płyną ze współpracy i jak ją zainicjować?
  • Co to jest Model KARnet15 + i jaka jest jego skuteczność?
  • Jakie wsparcie w ramach Modelu otrzymuje młodzież zagrożona wykluczeniem społecznymi pracownicy Instytucji Pomocy Społecznej?
  • Do udziału zapraszamy osoby reprezentujące podmioty/instytucje/organizacje z sektorów prywatnego, publicznego i pozarządowego, które są zainteresowane wdrażaniem Modelu i pozyskaniem szczegółowych informacji na jego temat.

Prosimy o potwierdzenie obecności na seminarium poprzez przesłanie Formularza Zgłoszeniowego do dnia  15 maja 2015 r. na adres e-mailowy: karolina.serewis@w-r.com.pl lub faksem: 71 341 04 50

Kontakt:

BIURO PROJEKTU
“KARnet 15+ − model współpracy trójsektorowej”
tel.: +48 71 342 20 62
e-mail: karnet@w-r.com.pl

 

Pliki do pobrania: